המוצרים שלנו

 

 

ריתמוס תעניק לך שירות מקצועי, אדיב ואיכותי ומתמשך הכולל החזרת השליטה לידיך בנושא המוצרים הפיננסים שלך ובחינה מדוקדקת של אופי ומאפייני מוצרים אלו ע"י ביצוע סדר וארגון בכל תיק המוצרים.ליבון צרכים יסודי ומקיף המתחשב בצרכים הכלכליים שלך ובאופי ההשקעה התואם את טעמיך האישיים.

 

בניית תיק פיננסי תוך התחשבות והסקת מסקנות מהסעיפים הקודמים וטיפול בתהליכים הפורמאליים לביצוע שינויים אלו ליווי מתמשך, מעקב אחר ביצועים ומתן המלצות בהמשך הדרך לאור שינויים בצרכיך האישיים ובהתפתחויות בשווקים.

קופות גמל

 

קופת גמל היא תוכנית חיסכון לטווח ארוך (הפקדות מ-1/1/06) או בינוני וארוך (להפקדות עד 1/1/06), שנועדה לצבירת כספים והכוללת בתוכה, במצבים מסויימים, הטבות מס שונות. המושג "פיננסים" מכיל בתוכו עולמות שונים ומגוונים של השקעות כספיות לטווח ארוך: קופות גמל, השקעות לטווח בינוני: קרנות השתלמות והשקעות נזילות כגון: תיקי השקעות או פוליסת חיסכון.

קרן השתלמות

 

קרן השתלמות היא קופת חיסכון לשכירים ולעצמאים. במקור נועדה קרן ההשתלמות למטרות מימון לימודים והשתלמויות אולם כיום משמשת על פי רוב כאפיק חסכון כללי לטווח בינוני – האפיק היחיד שלא לטווח ארוך, שנותר פטור ממס לאחר הרפורמות במיסוי שוק ההון בישראל.על פי התקנות, לאחר שלוש שנות ותק בקרן, ניתן להשתמש בכסף שנצבר בה, למימון השתלמויות או לימודים ללא תשלום מס. לאחר צבירת שש שנות ותק (שלוש שנים במקרה של גבר מעל גיל 67 או אישה מעל גיל 62) ניתן להשתמש בקרן לכל מטרה.

פוליסות חיסכון
 
פוליסת חסכון מוגדרת כפוליסת ביטוח חיים שמטרתה חסכון הוני לכל מטרה, בפוליסה ניתן לבצע התאמת סיכון וצרכים מלאה ולבחור בכל רמת סיכון המתאימה באופן אישי.
ניהול תיקי השקעות

 

כל אדם הוא שונה, לכל אחד יש חלומות שונים, צרכים שונים ובדרך כלל סכומי כסף שונים. אנשי חטיבת ההשקעות והפיננסים של מבטח סימון יודעים כי ראייה כוללת של סך הנכסים שלך ואסטרטגיית השקעות נכונה יכולים להבטיח את עתידך.

תיקון 190

 

תיקון 190 מאפשר מעתה ליהנות מניהול מקצועי של חסכונותיכם באמצעות קופת

 

גמל מובילה תוך הרחבת אפשרויות היוון ומשיכת כספי קצבה.

הגנות פיננסיות

 

ביטוח חיים ריזקו למקרה של מוות,ביטוח מחלות קשות,ביטוח אובדן כושר עבודה,

 

ביטוח בריאות,ביטוח מוסף,ביטוח תחליפי,ביטוח משלים וביטוח בריאות פרטי.

 

תכנון משכנתאות

 

מציאת ריבית המשכנתא הנמוכה ביותר, לקיחת משכנתא חדשה, מיחזור משכנתא, ביטוח משכנתא וקבוצות לחץ מול הבנקים.