top of page
Image by Isaac Smith

השקעות אלטרנטיביות

LINE 2.png

האם יש ברשותכם סכומי כסף משמעותיים שברצונכם להשקיע בצורה חכמה יותר? האם אתם חשים שתיק ההשקעות שלכם אינו מגוון מספיק?  האם אתם מכירים מכירים את ההשקעות האלטרנטיביות החכמות הקיימות כיום בשוק ההון? 

אנו בריתמוס פיננסים נעמה על כל השאלות הללו ואחרות ונדאג לספק לכם את מלוא המידע והסיוע לבחירת ההשקעה האלטרנטיבית החכמה ביותר. זאת תוך ראיה הוליסטית הלוקחת בחשבון את כלל תכניות החיסון ומסלולי ההשקעה שלכם. מומחי ההשקעות שלנו בחנו בחינה מעמיקה את קרנות ההשקעה, הנדל"ן והגידור הקיימות בשוק ואת הממצאים הם יציגו בפניכם ויבחרו יחד עמכם את ההשקעות הנכונות ביותר. לאחר ההשקעה בקרנות מומחי ההשקעות שלנו ילוו אתכם ויבצעו בקרה שוטפת על ניהול הקרן. 

Image by Markus Spiske

מה כוללות השקעות אלטרנטיביות חכמות? 

קרנות נדל"ן REIT , קרנות השקעה פרטיות Private Equity וקרנות גידור Hedge Fund - כל הכלים הללו נחשבים להשקעות אלטרנטיביות חכמות המיועדות ללקוחות אמידים המעוניינים לגוון את תיק ההשקעות שלהם. כל אחד מהמוצרים הללו זוכה בשנים האחרונות לפופולריות גוברת בזכות התשואות הגבוהות שהם מספקים. העניין הגובר מצד לקוחות בעלי הון גרם לכניסה גוברת של המוצרים הללו לשוק ההשקעות המקומי כך שהגיוון והמבחר בענף זה גדלים כל הזמן. חשוב להדגיש כי במרבית הקרנות ישנם תנאי סף לכניסה להשקעה- רף ההשקעה של סכום מינימלי או השקעה הפתוחה רק ל"לקוחות כשירים" -בעלי הון מינימלי המוגדר בתנאי הקרן. 

במסגרת תהליך ההשקעות האלטרנטיביות אנו עורכים בדיקה מקיפה של כלל תיקי ההשקעות ותכניות החיסכון שלכם ובוחנים את ההתאמה להשקעות אלטרנטיביות. אני מבצעים אופטימיזציה - מזהים השקעות אלטרנטיביות בארץ ובחו"ל, בודקים עלויות ותשואות ומחפשים מסלולי השקעה חדשים ואטרקטיביים. מתכננים את ההשקעה הנכונה ביותר לכם ולמשפחתכם, כך שתהלום את הצרכים שלכם לטווח הבינוני והארוך ותספק לכם תשואות גבוהות אל מול סביבה של ריבית נמוכה.  מבצעים מעקב ובקרה ומעדכנים אתכם בדוחות מפורטים לגבי תוצאות הקרנות שבחרתם להשקיע בהן. 

היתרונות שלנו 

ראיה הוליסטית והתאמה אישית- אנו בריתמוס פיננסים בוחנים את אפיקי ההשקעה האפשריים בארץ ובעולם וקבעים יחד עמכם מטרןות ברורות ובוחרים ביחד את המוצר המתאים לכם ביותר . 

זמינות - אנו תמיד זמינים עבורכם לכל שינוי, בקשה, שאלה או עדכון. 

שקיפות - אנו מחויבים לעשות את הטוב ביותר בשבילכם ולבחור עבורכם את המוצרים הפיננסיים המתאימים והמשתלמים ביותר. 

חדשנות - אנו בריתמוס פיננסים מבצעים באופן קבוע בקרה על כל מסלולי ההשקעה והתשואות תוך שימוש בעזרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף. 

מילון מקוצר למשקיע החכם

קרן גידור - קרן השקעה העושה שימוש בכלים פיננסים מורכבים במטרה למקסם את סיכוייה לרווח, בניגוד לקרן נאמנות רגילה שמשקיעה בדרך כלל באפיקי השקעה סולידיים כמו אגרות חוב, קרן גידור נחשבת למסלול השקעה נועז יותר העשוי להניב תשואות גבוהות באופן משמעותי. 

אחד האמצעים שקרנות הגידור משתמשת בו הוא שימוש בכלים פיננסים מתוחכמים המאפשרים להם לרשום רווח גם כאשר השוק נמצא בירידה. בעשות האחרון, קרנות הגידור הפכו לפופולריות במיוחד משום שחלק ניכר מהם רשם תשואה גבוה ויציבה ביחס למסלולים אחרים בשוק ההון העולמי. 

קרן השקעות פרטית - קרן שמטרתה לבצע השקעות בחברות שונות שמנהל אדם פרטי או חברה שהוקמה למטרה זו. רוב קרנות ההשקעה הפרטיות כוללות איש עסקים או קבוצה של אנשי עסקים הפועלים לגיוס כסף בשוק ההון, בנקים ומשקיעים פרטיים אמידים וזאת במטרה להשקיע בחברות כלכליות ולהשביחן. תקופת הפעילות של הקרן מוקצבת מראש לתקופה של כמה שנים ולאחר שהיא נסגרת מתחלקים המשקיעים בה ברווחים בהתאם לחלקם היחסי בקרן.

 

קרן נדל"ן- קרן להשקעה בנכסי נדל"ן מניב המוכרת גם כקרן ריט רוכשת נכסים מסחריים, בנייני משרדים ובנייני דירות למגורים במטרה להשכיר נכסים לטווח ארוך.  קרנות הנדל"ן נסחרות בבורסה והן נחשבות לאפיק השקעה מוצלח בשל הסיבות הבאות: רמת סיכון נמוכה, היכולת להעריך מראש את התשואה המוערכת והעבדה שהן מחלקות את רווחיהן כדיבידנד באופן קבוע. 

bottom of page